Zarządzanie budynkiem – centralne, bezpieczne i wygodne

Od pojedynczych budynków po całe kompleksy budynków – zarządcom lub użytkownikom budynków nie jest łatwo monitorować wszystkie swoje budynki i związaną z nimi technologię. W związku z tym potrzebne są innowacyjne rozwiązania w zakresie automatyki budynku. myGEZE Control firmy GEZE daje możliwość usieciowienia systemów drzwi, okien i bezpieczeństwa oraz centralnego sterowania nimi w systemie zarządzania budynkiem. Albo w technice sterowania budynkiem albo we własnym systemie zarządzania budynkiem GEZE myGEZE Visu. 

myGEZE Connectivity oferuje rozwiązania drzwiowe i okienne, które można zintegrować we wszystkich obszarach systemu zarządzania budynkiem, umożliwiając tworzenie inteligentnych budynków przyszłości.

Christian Roßmeier, menedżer produktu Connectivity, GEZE GmbH
Serwis

Twój budynek. Nasz serwis.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w GEZE towarzyszymy całemu procesowi. Jako niezawodny partner, za pośrednictwem GEZE Service dbamy o płynny proces od planowania, przez koordynację budowy, sprawdzenie wcześniej wykonanych prac, po montaż i uruchomienie, a także regularną konserwację lub adaptacje podczas eksploatacji. Pozwala to naszym klientom w pełni skoncentrować się na budynku.

Grafika informacyjna Serwis

GEZE oferuje wszystko z jednego źródła: planowanie, koordynację budowy, sprawdzenie wcześniej wykonanych prac i montaż lub uruchomienie oraz regularną konserwację. © GEZE GmbH

Kontakt

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Chętnie odpowiemy na konkretne pytania związane z myGEZE Control lub innymi produktami GEZE. Niżej podano możliwości kontaktu z nami.